اخبار و گزارش‌ها

توسط روابط عمومی هیات (دیدگاه‌ها: 0)

تبریک موفقیت

بدون شك بخش آموزش  در توسعه ورزش کوهنوردی از اهميت بسزايي برخوردار است. و شرکت در ورودی دوره مربیگری فرصتي براي تجلي توانمنديهاي شرکت کنندگان در این رشته مي باشد.

جناب صمد پیوند قبولی جنایعالی در ورودی دورههای مربیگری برف و کوهپیمایی را به جامعه کوهنوردی و خانواده بزرگ کوهنوردان تبریک عرض نموده و امید آن داریم تا در تمامی مراحل زندگی ورزشیتان موفق و سربلند باشید .  

بیشتر بخوانید ...

توسط روابط عمومی هیات (دیدگاه‌ها: 0)

کلاس جی پی اس در سردرود برگزارشد

کلاس جی پی اس در سردرود برگزارشد

.طبق اطلاعیه قبلی در مورخه های 9 و 8 خرداد 93 کلاس تئوری و عملی جی پی اس در هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی سردرود برگزار شد.

بیشتر بخوانید ...

توسط روابط عمومی هیات (دیدگاه‌ها: 0)

برگزاری کلاس جی پی اس در سردرود

به اطلاع همنوردان و کوهنوردان گرامی می رساند هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی سردرود در نظر دارد یک دوره کلاس نقشه خوانی و کار با جی پی اس به صورت تئوری و عملی با شرایط زیر برگزار می گردد:

 

زمان دوره : 8 و 9 خرداد ماه

بیشتر بخوانید ...

توسط روابط عمومی هیات (دیدگاه‌ها: 1)

نتایج ششمین دوره مسابقات سنگ نوردی - سردرود

هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی سردرود با همکاری کارگروه صعودهای ورزشی استان آذربایجان شرقی

ششمین دوره مسابقات سنگ نوردی" سرطناب آقایان "

پاسداشت مربیان فقید آذربایجان، زنده یادان: رسول لطیفی، حسین حراستی، عبدا... و علی عزیزی مورخه 12 اردیبهشت 93 در سالن سنگ نوردی شهدای سردرود و ردهای سنی نونهالان، نوجوانان و آزاد(جوانان و بزرگسالان)برگزار گردید.

بیشتر بخوانید ...

توسط روابط عمومی هیات (دیدگاه‌ها: 0)

عضیم قیچی ساز بر فراز قله شیشاپانگما

 آقای عظیم‌قیچی‌ساز این کوه‌نورد توانمند کشورمان موفق شد روز پنج شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳:۳۰ ظهر به وقت محلي (۱۲:۱۵به وقت ايران) ؛ قله‌ی ۸۰۱۳ متری «شیشاپانگما» در «تبت» را صعود کند. 
آقای قیچی ساز با این موفقیت شمار قله‌های ۸ هزارمتری صعود شده‌اش را  به عدد ۱۳ رساند و تنها با صعود به قله‌ی «لوتسه» می‌تواند به عنوان اولین ایرانی نام خود را در باشگاه ۸‌هزاری‌های جهان که تنها ۳۱ نفر عضو دارد، ثبت نماید.
وی این صعود را به همه هم‌وطنان تبریک گفت و اعلام کرد؛ در حال حاضر در کمپ ۳ به سر می‌برد و به زودی به ارتفاعات پائین تر بازخواهد گشت.
لازم می‌دانیم این موفقیت ارزشمند را به وی، خانواده‌ی محترمش و جامعه‌ی کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی کشور صمیمانه تبریک عرض نمائیم.

بیشتر بخوانید ...